середа, 7 жовтня 2015 р.

Бібліотека збирає друзів!

Бібліотечні працівники Андрушівської районної бібліотеки своє професійне свято, Всеукраїнський День бібліотек, вирішили відзначити нетрадиційно: зробили свято для своїх читачів  -  запросили учнів молодших та старших класів Андрушівської гімназії та ЗОШ №1, всіх, хто любить книгу та читання.


      По полудні територія біля бібліотеки розквітла посмішками дорослих і дітей, задзвеніла веселими голосами.
      До присутніх звернулася начальник відділу культури Г.І. Білецька, яка привітала всіх зі святом і відзначила, що Всеукраїнський День бібліотек, – це не лише свято бібліотекарів, а й кожної освіченої, культурної людини, а бібліотеки – не лише інформаційно-довідкові центри, а й осередки культури, духовності, виховання.
      З вітальними словами прийшли до нас головний редактор місцевої газети «Новини Андрушівщини» М.Г. Олексюк, учні місцевих шкіл.
      Працівники бібліотеки, в свою чергу, відзначили найактивніших читачів та вручили їм подяки та пам’ятні сувеніри. Всіх гостей свята чекала цікава розважальна програма. Учні старших класів взяли участь в інтелектуально-командній грі – бібліотечний експрес «Книжкові відкриття»; малеча із задоволенням відповідала на запитання «Казкової вікторини», яку проводили театралізовані дід Панас та баба Параска, малювали на асфальті своїх улюблених казкових героїв, веселилися на ігровому майданчику, відвідали майстер-класи з виготовлення ляльки та різноманітних закладок в книжку. Всі мали можливість переглянути розгорнуту книжкову виставку «Насолода читанням – насолода життям» та виставку виробів молодших школярів «Творчість не має меж», заповнити анкету «Я і моя бібліотека», взяти участь у вікторині та написати побажання нашій бібліотеці.

      Старшокласники Андрушівської ЗОШ №1 провели флешмоб «Молодь читає – Україна процвітає».
      Ми, працівники бібліотеки, раді, що всі, кого ми запросили, знайшли час і можливість завітати до нас на свято і щиро дякуємо всім.

      Ми бачили, якою радістю світяться очі дітей і для нас це є найкращою винагородою за нашу роботу, відчуттям того, що ми потрібні людям і що при будь-яких суспільних катаклізмах бібліотеки мають повне право на існування.

Немає коментарів:

Дописати коментар