вівторок, 21 листопада 2017 р.

21 листопада - День Гідності та Свободи, який відзначається з листопада 2014 року, коли ми вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.
Цього дня Андрушівська районна бібліотека взяла участь у мітингу та покладанні квітів до пам'ятного знаку на честь захисників України з нагоди Дня Гідності та Свободи.


А пізніше в приміщенні Андрушівської районної бібліотеки був проведений урок мужності " Події, що змінили долю України " та слайд-репортаж " Майдан у серці українців " для учнів 10-х класів Андрушівської гімназії.Під час заходу присутні, затамувавши подих переглянули відео "Революція Гідності", а також прослухали передісторію Майдану від пезпосередніх учасників "євромайдану" Коваленка В.П. та Кучернюка В.І, які розповіли про трагічні події, що змінили хід історії нашої України.До заходу у бібліотеці була оформлена книжкова виставка "Революція гідності: сторінки мужності".
Закінчився захід піснею "Світ без війни".
Немає коментарів:

Дописати коментар